Spilos Müdürü Muratcan Sakarya: Manisa Turizmine Değişim Lazım

Manisa, yıllarca Uzak Doğu’daki turistik tesislerde görev yapan Spilos Hotel’in Genel Müdürü Muratcan Sakarya ile değişime hazırlanıyor.

29 Ağustos 16:29

Manisa, yıllarca Uzak Doğu’daki turistik tesislerde görev yapan Spilos Hotel’in Genel Müdürü Muratcan Sakarya ile değişime hazırlanıyor.Yüzlerce tarihi kültürel, doğal ve turistik değere sahip olan “Şehzadeler Şehri” ve kayıp ülke Atlantis’ın bulunduğu Manisa’ya yıllarca Uzak Doğu’daki turistik tesislerde görev yaptıktan sonra ülkesine dönen Spilos Hotel’in Genel Müdürü Muratcan Sakarya ile değişime hazırlanıyor.

 

MANİSA TURİZMİ İÇİN BİRLİKTE HAREKET LAZIM


İzmir’e yakın olmasının altında ezilen Manisa’da turizm günü birlik gelen, yani gelip-geçici turistler nedeniyle istenen düzeyde gelişmiyor. Bir çok özllikleri bulunan Manisa için yerel yönetimlerle işbirliği içinde çalışmalar başlatacaklarını söyleyen Muratcan Sakarya “Yurtdışında edindiğim tecrübeleri Spilos Oteli’nde yeniliklerle başlattım. Manisa turizminin canlanması için hep birlikte hareket etmemiz lazım geldiğine inanıyorum. Kayıp ülke Atlantis, hanisiyle ünlü Karun’un ülkesinin ve Türk tarihinin güçlü padişahlarının şehrini turizmde özlenen yere getirmeliyiz” dedi. 

 


Fotoğraf Galerisi

İzmir Gastro Tourism Congress

Yazar OlYazar Girişi